Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem a menstruáció 1....

Ha nem a menstruáció 1. napján kezdem el szedni a fogamzásgátlót, hanem egy sima, nem menstruációs napon, akkor nem leszek védett?

Figyelt kérdés
Ha nem is leszek védett, de amíg szedem a gyógyszert, addig ugye nem fog megjönni függetlenül attól, hogy nem a menstruáció alatt kezdtem el szedni?

2015. júl. 13. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem savanyúcukorka édes drága csillagom, hogy bekapsz egyet, ha gondolod...
2015. júl. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van, csak sajnos olyan kiszámíthatatlan a munkaidő beosztásom, hogy már régóta nem tudok eljutni az orvoshoz. A szabadságom idejére tudtam foglalni egy időpontot, de lehet, hogy akkor fog megjönni, és azért szeretném kitolni a menstruációmat, hogy meg tudjon vizsgálni az orvos.
2015. júl. 13. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ezzel így nem valószínű, hogy sikerül kitolnod. Nem véletlenül kell elkezdeni az első napon. Valószínűleg sikerült jól összezavarni a ciklusodat. Védekezés szempontjából pedig szerintem legalább egy hónapig használj más módszert (is)
2015. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlóhoz nem vizsgál meg, nekem csak vérvétel volt, de a legtöbb helyen az sincs (kéne, de lesz...ják). Ha meg panaszod van, akkor elmész utána. Nem véletlenül van, hogy úgy kell szedni, ahogy.
2015. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vérvétel sem kötelező hozzá. Általában a normális orvos a felírást követően 1 hónapra rendel vissza és akkor csinál vérvizsgálatot, hogy lássa, a tabletta befolyásolja-e a májfunkciós értékeket.
2015. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!