Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom és milyen...

Mi lehet a bajom és milyen orvoshoz forduljak ha a mellemben fájó csomót találtam illetve néha a mellbimbóim behúzódnak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
mammográfia,nőgyógyásztól vagy háziorvostól tudsz beutalót kérni, nekem is így volt, mikor észrevették a cisztáimat.Nődoki talán még előbb is meg tud nézni,elvileg értenie kell hozzá, mammográfiára pár hónap míg bejutsz,valószínűleg ultrahangot csinálnak maj
2015. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először nőgyógyászhoz, utána elküld valószinűleg UHra.
2015. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A fájó csomó jó jel!! A rák sose fáj, csak a legvégső stádiumban, amikor már sebesedik is.

Mammográfián az orvos megnyomogatta a melleimet, felszisszentem hogy ez fáj, mire azt mondta az ilyen csomókat szeretjük, ezzel nincs semmi baj!

2015. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A befelé forduló mellbimbó testi adottság.
2015. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!