Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tablettával...

Esemény utáni tablettával előre lehet hozni a menstruációt egy héttel?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Elég ha elolvasod a betegtájékoztatót.
2015. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tényleg vannak ilyen felelőtlen emberek?
2015. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem csak felelőtlenség,de ki az a nem normális,aki kiad 6000 ft-ot egy menstruáció előrehozása miatt?
2015. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az, aki nem akar az egész nyaralása alatt kínlódni a hasfájástól, lábfájástól, puffadástól.
2015. júl. 21. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen elkeseredett is vagy, hülye ötlet. Felesleges és megterhelő.

A tájékoztatóból:


"A legtöbb nőnél a megszokott időben normális vérzés jelentkezik, de néhány esetben a menstruáció késik, vagy előbb kezdődik. A következő menstruációig előfordulhat némi rendkívüli vagy pecsételő vérzés is"


A tüneteiden sokat segíthet egyébként az egyszerű magnézium + B6 is.

2015. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Értem én kedves kérdező,utolsó előtti vagyok,na de kérem,feltalálták a gyógyszereket,mint pl algo flex m,vagy más egyéb fájdalomcsillapító.Nekem is kell szednem,mert fáj a hasam,de még élek.Ha akkor jön meg,akkor akkor jön meg.

Egyébként a forró víz segíthet,fürödj abban minden nap fél órát,hátha.:) Csak hogy lásd,nem a rossz szándék vezérel,csak felesleges ennyit kiadni,és még lehet,hogy hatástalan is.De persze te tudod.

Az orvos sem írja fel csak úgy ezt a gyógyszert,mivel magas hormontartalmú.

2015. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én sem szívesen venném be, pont ezért kérdeztem, hátha más tud tanácsot adni. Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 23. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!