Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindegyik fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik fogamzásgátló tablettával lehet a menstruációt csúsztatni?

Figyelt kérdés

Külföldön élek és ezért nem tudom elolvasni a betegtájékoztatót.

Ez a tabletta annyiban más mint amit eddig szedtem, hogy 21 napra van benne tabi, eddig minden nap szedtem "üres" tablettákat is.

Biztosra szeretnék menni, hogy ezzel is lehet-e ugyan úgy, hogy a 21 nap után nem tartok szünetet?


2014. máj. 8. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

És látatlanban hogy mondjuk ezt meg neked?


Talán, ha megadnád a gyógyszer nevét, vagy beszkennelnéd a tájékoztatót!

2014. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olyanok tapasztalatából talán kiderülne akik ilyen 21 szemes tabit szednek.

Nem váltottam még ki és nem emlékszem a nevére. Receptet nem adnak itt elektronikusan megy a gyógyszer íratás /kiadás.

Ez lenne nálam a lényeg most, hogy tudjam vele csúsztatni, mert ha nem akkor lehet nem váltom ki annyi pénzért.

De azért köszönöm a választ. Inkább tapasztalatot várnék.

2014. máj. 8. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:

De drága, abból, hogy "21 szemes" még nem derül ki például, hogy egyfázisú vagy többfázisú tablettát írtak neked, és mindkét fajtánál más vonatkozik a csúsztatásra.


Egyébként nyilván lehet azzal is, amit kapsz, de kérdés, hogy hogyan...

2014. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót... Mindegyik fenn van a neten. Plusz, külföldön is van nőgyógyász, ha jól vagyok értesülve.
2014. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!