Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diéta (~koplalás) után normáli...

Diéta (~koplalás) után normális, hogy keveset menstruálok? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Januárban kezdtem el diétázni. Viszont rosszul diétáztam, 1000-1200 kalóriát fogyasztottam minden nap (ez utólag megtudva koplalásnak számított, mivel az alapanyagcserém alá (1900 kcal) nem szabadott volna mennem, főleg nem ennyire nagyon. Marcius közepéig diétáztam így, majd abbahagytam, mikor mondták, hogy ez így nem jó. Áprilistól ettem rendesen, viszont észrevettem, hogy nagyon keveset menstruálok. Kb egy héten annyi jön, mint amennyi azelőtt egy nap alatt. Kicsit aggaszt. Ez a diéta miatt volt, vagy mi lehet az oka?

20 éves vagyok egyébként


2015. júl. 15. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, de 1200 az nem gázos... normál esetben.


Örüj neki egyébként, hogy van még, nekem másfél éve semmi, bár hormonbajom van... :/

2015. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!