Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 cm-es mióma okozhat bármilye...

2 cm-es mióma okozhat bármilyen tünetet? S mindenképpen növekedni fog az idő folyamán, vagy stagnálhat, esetleg fel is szívódhat?

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Okozhat.nőhet.stagnalhat.kezelés nelkül nem hiszem hogy felszivodhat.az a ciszta
2015. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tünete okozhat, esetlegesen vérezgetést. Mindenképpen rendszeres ellenőrzés kell, fél- egy évente ultrahang, de gondolom ezt az orvos is előírta.
2015. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Félévente kell ellenőriztetni. Nem valószínű hogy tünteteket okoz. Persze ha nőni kezd, akkor lehet. Nekem nem okozott semmit.
2015. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tyukanyó55 válasza:
100%

Én csak a saját példámat tudom elmondani. Nekem zöld diónyi miómát találtak a méhemben. Féléves kontrollnál már gyerek ökölnyi lett. Közben vérzési problémákat okozott.

50 évesen gyógykaparás - megállapították, hogy változó kori vérzések. - Azonnali műtétet ajánlottak - és én azonnal belementem. Teljes petefészek és méh eltávolítással. Hála istennek azóta is aktív NŐKÉNT élek, sőt még jobban, mint előtte !!

Nem szabad várni - de ez a mióma elhelyezkedése - fajtája függvénye is lehet .

Üdv. és mielőbbi gyógyulást .

2015. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 cm-es a miómám, félévente kontroll. Lehet, hogy doktort váltok, mert a köztes vérzéstől sem "hatódik" meg, semmi gyógyszert nem ír ki, ellenben nekem elegem van, hogy két ciklus között 2 köztes vérzés, az egyik 4 napos, a másik 1,5 napos, és bezzeg mikor meg kell jönnie, akkor pedig késik. A legutolsó kontroll szerint nekem stagnál a nagysága, de elég idegesítő a hatása, hogy ennyire belezavar a ciklusomba.
2015. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tyúkanyó ne riogasd kipakolással. A győri dokim Mika Péter nagyon ügyesen kivette a 4,6 cm nagyságú miómámat a méhem megmentésével.
2015. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az akupunktúra is elmulasztja a miómát, vagy a gyógytea (Arany János utcai metró mellett)a Bank u 4-ben van Gyuri Bácsi gyógyfüvesember ingyenes tanácsadása. Ha Eger köztelében laksz, akkor Lukács Mária gyógytea-kivonatát ajánlom.
2015. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tyukanyó55 válasza:
100%

Jó későn, de ismét idekeveredtem. - Látom a válaszokat, és ismételni szeretném az előző válaszomat.

A mióma természetétől és növekedési méretétől- gyorsaságától is függ a kivétele.

Nekem a családban több rákos beteg volt, és ezért ajánlotta az orvos, hogy ne várjak a műtéttel, mert a gyógykaparás tévesztő lehet, mert csak a külső hámot kaparják le, ami jóindulatút mutat, de a belső rész, gyors ütemben elrákosodhat.

És nekem már a koromnál függően sem volt jelentősége a műtét elvégzésének.

És ennyi év után is azt mondom, engem nem rontottak el a műtéttel, mint nő !!! Sőt inkább megjavítottak !!

Vígan élem tovább az életemet, - és még élvezem is !!

Minden hölgynek az javaslom, járjon rendszeresen szűrővizsgálatokra, és ne hanyagolja el a saját egészségét !!!

2016. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!