Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő után lehet érezni...

Mennyi idő után lehet érezni ha elkaptam a gombás fertőzést barátomtól?

Figyelt kérdés
Volt még év elején egy durvább fertőzésem ,teljesen kigyógyultam ő is, de múlt héten enyhén ugyan de olyan tüneteim voltak mint anno, de nem vagyok biztos benne hogy az volt, egyszer lefeküdtünk a barátommal az elején és lehet hogy elkapta. Ma délelőtt együtt voltunk és felvetette hogy használjunk gumit nehogy baj legyen (mindkettőnknnek maradt gyógyszer az előző kezelésből szóval biztos ami biztos módon úgyis használni akartuk) de a nagy hévben elfelejtettük (persze használok mellé fogamzásgátlót, ennyire hüly nem vagyok). Szóval ha esetleg visszafertőzött volna mennyi idő érezném a tüneteket?
2015. júl. 16. 00:59
 1/3 anonim válasza:

Engem ugyan nem fertőzött meg a párom, de egy kempingezés során elkaptam egy fertőzést a nem megfelelő higiéniai körülmények miatt.

Én másnap már nagyon is éreztem. Nekem Lactacyd-del 2-3 nap alatt elmúlt, de szerintem ilyen fertőzéssel fordulj orvoshoz!

2015. júl. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogyan maradt meg gyógyszer, nem használtátok el?

pedig általában annyit irnak amit mindet be kell venni,

mert hiába mulnak pár nap alatt el a tünetek, teljes kezelést be kell szedni.



pár nap vagy egy hét után már érezheted,

2015. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neki ezért mert krémet kapott ami nem fogyott el a megszabott kezelés végére én meg elfelejtettem elhasználni egy fajta kúpot amit utókezelésnek írt fel a doki.
2015. júl. 17. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!