Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lett rövidebb a menstruá...

Miért lett rövidebb a menstruációm ideje?

Figyelt kérdés

Lassan 7 éve menstruálok, kb 2 éve teljesen rendszeres, azaz napra pontosan vagy max. 1 nap eltéréssel jön meg. Mindig is egy hétig tartott a menzeszem, 5 nap erős vérzéssel és 2 nap barnázással, de pár hónapja folyamatosan rövidebb lesz. A mostani úgy nézett ki, hogy 1.nap barnás, 2.nap erős vérzés, 3.nap barnás, 4.nap (ma) majdnem hogy semmi. Mitől lehet ez? Érdemes nőgyógyászhoz mennem? Lehet valami baj?

18/L


2015. júl. 16. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, szinte már alig vérzek, voltam mindenféle kivizsgáláson, de mindent rendben találtak. L/22
2015. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Időjárás is befolyásolja, a C-vitamin is, a sportolás is rövidíti stb.
2015. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Régen nekem is egy hetes volt, már vagy 5 éve 5. nap is csak akkor van, ha délután/este jön meg. Ha reggelre találom, akkor 4 napos csak.

A mostani meg hogy ilyen lett.. becsuszik néha egy-egy ilyen tényleg fura menzi.

2015. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugi semmi gond, régen 7 nap volt és sok, most már 5 nap és az elsőn van több a többi napon kevés.
2015. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nyugi semmi gond nincs ezzel, én is épp így voltam, felkerestem a nődokim és mindent rendben talált! De ha attól nyugszol meg keresd fel te is az orvosod!
2015. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megnyugtattatok :) lehet, hogy azért majd kivizsgáltatom magam, de jó tudni, hogy ez elvileg normális.
2015. júl. 16. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!