Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők, ti milyen gyakran...

Lányok/Nők, ti milyen gyakran használtok tisztasági betétet?

Figyelt kérdés
Én szinte minden nap használom, mert nem szeretem, ha olyan lesz a bugyim... Kíváncsi lennék, hogy ez normális-e vagy csak velem van így...

2015. júl. 17. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
En soha nem hasznalok. Menzeszkor is csak tampon, mert mindenfele betetet utalok.
2015. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok max évente párszor különben nincs rá szügségem.
2015. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szinte minden nap használom, főleg ha nem vagyok otthon. Nekem így kényelmes. :)
2015. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
80%
én általában betétet használok. nekem a tampon nem jön be :) a betét kényelmesebb és szerintem jobban is véd.
2015. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szinte minden nap.Régebben azt hittem hogy egyedül vagyok a világon ezzel a dologgal,de mikor olvastam neten hogy sok nő használja,megnyugodtam :)
2015. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem használok egyáltalán.

Menzeszkor is tampont.

Engem feszélyez és zavar a betét, egyáltalán nem szeretem és akármilyen hihetetlen, egyáltalán nem egészséges a tisztasági betét mindennapos használata. Ugyanis nem tud tőle normálisan szellőzni a bőr, ami meg nem jó.

Ha meg olyan a fehérnemű, hát istenem. Van mosógép, ki lehet mosni.

2015. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap, amikor nem menstruálok. Elég bő folyásom van (voltam dokinál, tenyésztést is csináltak, nem találtak semmit benne, valószínűleg egy "típus" vagyok), és engem baromira zavar, ha a bugyim olyan lesz. A betétet lehet cserélni, a bugyiban meg mindig ott az a nedves érzés. Hiába mondják, hogy nem egészséges, meg hogy attól lesz több folyása valakinek, amikor nem használtam, pont ugyanennyi folyásom volt:D
2015. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tisztaságit minden nap, mert sok a fehérfolyásom és nem szeretem, ha átázik a bugyim.
2015. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Megnyugtató hallani, hogy mások is így vannak ezzel. :) Szóval köszönöm...


Lehet még egy kérdésem? Nem volt olyan, hogy a barátotokat zavarta, hogy ilyesmit "talált"? :)

2015. júl. 17. 11:19
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár a kapcsolat elején azért szex előtt kiszaladtam a mosdóba és eltávolítottam. De hosszabb kapcsolatban ilyenek miatt már nem szégyenkezek, mert értelmes pasikkal jövök csak össze, nem gyerekekkel.
2015. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!