Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog először megjönni?...

Mikor fog először megjönni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már elég szőrös vagyok "mindenhol" és fehér folyásom van kb. egy éve. Görcsölni néha szokott a hasam. Anyukám nem vesz komolyan ilyen téren mert neki 13 éves kora után jött meg. Légyszi segítsetek!

12/L



2015. júl. 18. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megjöhet akár holnap is, de akár 2 év múlva is.

Az, hogy szőrösödsz, van folyásod, az még csak a nemi érés jelei, nyilván ennek a folyamatnak a során jelentkezik az első menzesz is, de hidd el nekem, hogy ezt senki nem fogja neked pontosan megmondani, hogy az mikor is lesz.

Amúgy addig örülj neki, még nem jött meg, elhiszem, hogy már nagylány akarsz lenni, de nem olyan jó ám az. Nekem 10 és fél évesen jött meg, de utólag mit meg nem adtam volna, hogy inkább később jött volna meg!

2015. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem vonat, nem kell várni, ez mindnekinek egyedi. Aggódás helyett inkább kérj már felvilágosítást, elképesztő, hogy 12 évesen ennyit nem tudnak a kislányok...
2015. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 18. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 17 éves éppen elmúltam amikor megjött az első, fehérfolyásom kb 12 éves korom óta volt elütte.
2015. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetetlen megjósolni, napok, akár évek, bár átlagosan 11-13 éves kor körül jön meg legtöbb lánynak.
2015. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Anyuddal nagy gáz van ! Attól mert neki akkor , attól neked nem biztos hogy akkor fog megjönni
2015. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!