Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és még nem...

13 éves vagyok és még nem jött meg. Már megvan minden előjel kb egy éve van fehérfolyásom, van szemérem és hónajszőrzetem és mostanában nagyon sokat nőttem. Mikor fog megjönni? Rendes válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés
Tudom sokan azt mondják,hogy ne várjam meg minden,de én akkor is szeretném már!!

#13 éves #mikor fog megjönni
2015. jún. 27. 20:42
 1/6 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg, meg fog jönni :) nekem 14 és fél évesen jött meg :) 17/L (én is akartam h megjöjjön, máig bánom xD)
2015. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Meg fog jonni

Ha irsz pivátot dumálhatunk a témáról.

2015. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is nagyon vartam,már bajdnem hogy betegesen,jó annyira azért nem de iszonyatosan.És sokszor mit ne mondjak ,de nagyon utálom,de mégis ...soha sem felejtem elmhogy volt olyan hogy sírtam .hogy miért én vagyok az utolsó akinek nem jött meg,mert annak is már volt akinek még olyan lapos volt mindene mint a deszka,de már menstruált.;)nyugi én abszolult egyetérzek veled,nekem lassa 2 éve van meg és van benne jó és van benne rossz is hogy megjött már,ja és nyugodtan írhatsz nekem is mert átérzem a helyzeted,én is 13 éves voltam amikor megjött.Vagyis én annyi idősen valatam "nagylánnyá".
2015. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ja és 15/L
2015. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármikor megjöhet, 17 éves korodig normális ha megjön.
2015. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2015. jún. 29. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!