Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális ciklusnak számít?

Ez normális ciklusnak számít?

Figyelt kérdés
Változó, hogy mikor jön meg, de nincsenek olyan nagy kilengések. Csak nem tudom, hogy 25, 26 vagy 28 napra jön meg, ez mindig más, de ennél rövidebb vagy hosszabb ciklusom nincs. Elég erős szokott lenni a vérzésem egyébként. 23 éves vagyok, 10 éve menstruálok.
2015. júl. 18. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem sok problémám volt ezzel, a nőgyógyászom akkor elmagyarázott mindent. Addig normális, míg 25-34 naponta megjön, mivel van, akinek sosem áll be, ez az ingadozás normálisnak számít. Gond akkor van, ha gyakran kimarad, csak 1-2 napig tart, túl gyenge a vérzés vagy túl fájdalmas, illetve ha rendszeresen 45 napnál többet kell várni, hogy megjöjjön.


Tehát semmi gond, ez normális, nekem változó, általában 26-30 naponta jön meg, 22 vagyok, 10 éve menstruálok; csak azóta állt be így, mióta rendszeres nemi életet élek.

2015. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!