Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez milyen betegsegre utalhat?

Ez milyen betegsegre utalhat?

Figyelt kérdés

Ezek a tuneteim vannak:

Egyfolytaba almos es faradt vagyok. Nagyon gykran viszket a vegbelem, az orrom, a szemem es a fulem( Foleg az elso viszket a leggyakrabban), a huvelyem is nagyon sokszor viszket. A labam alig teszem fel es mar zsibbad(inkabb tuszurasokhoz hasonlit) es gorcsol sokat.A boromon mintha valami kiutesek lennenek. Es rikan enyhen gorcsol az alhasam es faj.Mintha mostanaba nem nagyon tudnek odafigyelni es koncentrlni a suliban. Ideges es maganyos vagyok, ritkan ramtor a siras. A tegnap nagyvecezeskor valami sok feher hosszu jott belolem(folyashoz hasonlit, de annal joval tobb), es a huvelyfolyasom is nagyobb mennyisegu es budos lett.Ejjel nyugtalanul alszom es tobbszor megebredek, pedig faradt vagyok es megsem alszom jol.

Inkabb a vegbel es a huvelyviszketes aggaszt. Mi bajom lehet legyszi segitsetek. Esetleg tapasztalat ezzel kapcsolatban.

15/L


2010. márc. 5. 15:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja es azt kifelejtettem, hogy szekrekedesem is van mostanabn.
2010. márc. 5. 16:09
 2/15 A kérdező kommentje:
A nyelvemen feher lerakodas van, es a szam oldalt be van hasadva(aftam is szokott lenni). Talan ennek van valami koze az egeszhez. En mar tenyleg nem tudom mi bajom lehet, es nagyon aggodom:(
2010. márc. 5. 17:27
 3/15 anonim ***** válasza:
hát ez elég egyértelműen candida. szinte az összes tünetet produkálod. de lehet h bélférged is van ésmég hüvelygombád is. mindenképp menj orvoshoz.
2010. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Belfergem nincs most voltam kezelve szeptemberben.

De en is inkabb candidara gondolok.

2010. márc. 5. 17:51
 5/15 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo! Es ha nem kezelem sokaig milyen bajom lesz?(ezt nem azert kerdezem, mert nem akarom kezelni), es milyen orvoshoz kell fordulni vele?
2010. márc. 5. 19:41
 6/15 A kérdező kommentje:

Ebbol a betegsebol ki lehet gyogyulni teljesen? Vagy ezentul mindig idonkent elojonnek a tunetek?

Lehet, hogyn igen sok a kerdes de en mar nagyon aggodom nem tudom mit csinaljak:(

2010. márc. 5. 20:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Végig sem olvastam és már candidára gondoltam. Elég nehéz kikezelni, elsőként próbálkozz a Protexin candid plus nevő termékkel és fogd vissza a cukros ételek, italok fogyasztását. Legjobb ha rákeresel candida-diétára a neten.
2010. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mostanaba ritkan szedulok, es ugy erzem mintha hoemelkedesem lenne mindig, pedig nincs. Sokat raz a hideg es fazom.Es aztan melegem van vagy mar en sem tudom.

Kosz a segitseget.

2010. márc. 5. 20:55
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem is candida.
2010. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ma 1-szer ment enyhen a hasam es olyan vilagosbarna atlatszo nyalkas volt. A huvelyembol is atlatszo folyas jon.
2010. márc. 6. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!