Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Par napja miutan pisilek...

SOS! Par napja miutan pisilek nagyon kezd viszketni a csiklom es ujabban a huvelyem korul is, utalhat nemi betegsegre ez a jel? Mivel enyhithetem a viszketest? Es kb. ugyanannyi ideje kezdtek lenni pattanasaim is. Gyanakodhatok a candida albicansra?

Figyelt kérdés

Tegnaptol meg a huvelyi valadek is olyan fura szagu lett, de nem mondhato budosnek.


1 eve szultem es nem tudom honnan kaphattam volna el valamit is, mert meg kozvecen sem voltam az utobbi idoben.

Persze nincs kizarva, hogy a ferjem.... de nem meg kerdezek ra!

A nogyogyaszom csak jovo szombaton tud fogadni, addig belezavarodok ebbe a viszketesbe.


2009. dec. 4. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél Canesten krémet!

Nekem is nagyon viszketett a hüvelyemnél (tuti valami gomba volt) vettem rá canestent és pár nap múlva semmi bajom nem volt! Nagyon jó az a krém! Ajánlom! :)

2009. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a tünetek alapján hüvelygomba. A gyógyszertárban tudsz recept nélküli szereket kapni. De azért mutasd meg magad orvosnak.
2009. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemcsak a férjedtől és a közvécétől kaphatsz fertőzést, a kórokozól ott élnek velünk, amint egy kis stressz, vagy más betegség miatti gyengébb immunrendszer lehetővé teszi, elszaporodnak.

Én nem várnék másfél hetet a "nőgyógyászomra", egy fertőzést az sztk-ban is diagnosztizálni tudnak (ugyanazok az orvosok rendelnek, akiknek a magánrendelésein délutánonként súlyos ezreket fizetnek a nők) és fel tudják írni a megfelelő gyógyszert is. Hamarabb meggyógyulsz és a pénzed is megmarad.

2009. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!