Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van, hogy a menzeszem...

Miért van, hogy a menzeszem egyik hónapban nagyon gyenge utána baromi erős?

Figyelt kérdés
Kb. Havonta váltakozik hol erős hol gyenge. Ez baj? Nincsen problémám, évek óta napra pontosan jön meg, fájdalom is csak néha van ami úgymond erős.
2015. júl. 19. 15:19
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy bár nem szabályszerűen, de váltakozik hogy mikor melyik petefészekből lökődik ki a petesejted, és ez okozhat eltéréseket. Pl. hogy nem mindig ugyanolyan erős, vagy nem minden hónapban fáj a hasad.
2015. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) erről már én is hallottam amúgy :) régebben mikor így családban élő nőkkel beszéltük, ők azt mondták azért erős mert 2 petesejtem érik meg:) mivel nálunk a családba 3 kétpetéjű ikerpár is van, és a kétpetéjűség öröklődő. Ezek után már lehet tényleg van benne valami :)
2015. júl. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!