Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzesség elvesztése utáni...

Szüzesség elvesztése utáni menstruációs fájdalmak?

Figyelt kérdés

Kedves válaszolók! A barátnőm (15) velem vesztette el a szüzességét, úgy másfél hónapja, és arra panaszkodik, hogy azóta sokkal jobban fáj a hasa menzeszkor, mint ahogy azelőtt. Más probléma nem jelentkezett. El fogok menni vele nőgyógyászhoz, csak kiváncsi vagyok a véleményeitekre, tapasztalataitokra.

Előre is köszi



2015. júl. 19. 19:52
 1/3 anonim válasza:
Terhes lett!
2015. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hanga123 válasza:
Igen ez nagyon gyakori. Mennyi idő telt el a kettő esemény között?(a menzesz is beleszámít) Mesélj el mindent hogy mi volt léci!! De szerintem nem lehet terhes.!
2015. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Terhes nem lehet, hisz ciklus vége előtt 2 nappal voltunk együtt (csütörtökön szexeltünk, szombaton jött meg neki), védekeztünk óvszerrel, és csak azután mentem el, miután nem voltam benne, "kézbevette" az ügyet :)) Azóta terhességi tesztet is csinált (kétszer, két egymást követő nap), és negatívak lettek.
2015. júl. 26. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!