Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen házi praktikát tudnátok...

Milyen házi praktikát tudnátok nekem javasolni a Bartholin-mirigy cisztára?

Figyelt kérdés

Van egy kb. meggy nagyságú duzzanatom a hüvelyfalon. Voltam nőgyógyásznál, aki a vizsgálat után azt javasolta, hogy várjak ezzel 1 hónapot, hátha felszívódik, mert ő úgy tapintotta ki, hogy nem kemény. Egyébként teljesen tünetmentes: nem érzek semmi fájdalmat vagy kellemetlenséget. Csak nem tudok belenyugodni abba, hogy ott lent van egy nem odaillő dolog.

A doki mondta, hogy ha 1 hónap alatt nincs semmi változás, akkor valószínűleg meg kell műteni.


Bár tisztában vagyok arra, hogy nem mindenkinél hat egyformán a homeopátia, de addig szeretném kipróbálni erre a gyulladásra.

Azok válaszát várom, akik átestek ezen és használtak házi praktikát erre.


Előre is köszönöm a választ.



2015. júl. 19. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor nincs gyulladás. Otthoni módszer nincs, nem tud felszívódni ami benne van, és kiürülni sem.
2015. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem az a kategória amit házi praktikákkal ki lehet gyógyítani. A homeo nevű átveréssel meg főleg ne próbálkozz, közönséges cukorbogyók csupán, nulla hatással. Inkább fogadd meg az orvosod tanácsát.
2015. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 luna26 válasza:
Házi praktika nincs is rá de más természetes módszer igen
2015. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!