Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS Fogamzásgátló mellett 5...

SOS Fogamzásgátló mellett 5 nappal korábban jön meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Trichomoniasison estem at, az orvostol kaptam szajon at szedheto gyogyszert, ami mar elfogyott illetve Klion-D 100 lupot.

Pont az uccso Dienille beszedesekor fejeztem volna be a parazitairtast, csakhogy ma reggel gorcsokkel ebredtem es most lattam, hogy verzek.

A gorcsokre cickafark teat ittam, ez lehetett a baj? Tobbszor ittam foggatlo mellett, szoval nem ertem miert hozta meg...

Illetve hogyan hasznalhatnam el a kupot, ha egyszer megvan?

Az orvos szigoruan eltiltott furdotol, szextol, stb amig ki nem kuralom magam.


Valami sos tanacs?



2015. júl. 20. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

én is dienillét szedek, még nem volt ilyen panaszom. szerintem tuti a szájon át kapható gyógyszer vagy a kúp lehet a ludas. a gyógyszert szedd tovább ahogyan szoktad, a kúp tájékoztatójában nézd meg, hogy lehet -e vérzés alatt alkalmazni(van olyan kúp amit igen)

és én a helyedben a következő hónapban is védekeznék más módon a biztonság kedvéért. (legalább megszakításosan, de inkább óvszerrel)

gyógyteák közül én az orbáncfűt tudom, hogy bezavarhat a tabi működésébe

2015. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és a gyógyszer és a kúp tájékoztatójában is nézd meg, hogy van -e hatással a fog.gátló hatékonyságára
2015. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi szepen nagyon aranyos vagy!

Igazabol a szajon at szedhetot mar tegnap szombat reggel befejeztem, a leirasban nem talaltam egyikben se semmit.... :(

2015. júl. 20. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!