Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak a puncimmal?

Mit csináljak a puncimmal?

Figyelt kérdés
Fürdök rendesen, de hogy tehetném egy kicsit jobban rendbe? Mármint hogy egészséges legyen. Mert ilyenkor nyáron ugye izzad az ember meg minden hasonló és nem akarom, hogy fertőzés legyen emiatt vagy valami más egészségügyi problémám. Szóval valami ötlet, hogy fürdésen kívül mit tehetnék?

2015. júl. 20. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél be vékony betétet,az illatos és kényelmes.Ezenkívül intim lemosót használj esténként fürdéskor,ahogy az előttem szóló is írta.
2015. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Intim lemosót NE használj, mert az vegyszer és ártalmas. Sima vízzel mosakodj meg, de belül a hüvelyt ne.
2015. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez badarság,hogy intim mosakodót ne használj.Én Saforelle-t használok,nekem beválik,kellemes illata van,kevés is elég belőle.Ha sima vízzel lemosod,hamarabb bepállik.
2015. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem húzok bugyit, és szoknyában járok.

Itthon is próbálok szelős lenni pl. meztelenkedem.

2015. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha,és ha éppen fúj a szél?Vagy leülsz? Vagy leülsz és átteszed az egyik lábad a másikon? Mindenki a te csodaszép puncidban gyönyörködik?:) Biztos szép látvány...(irónia volt :P)
2015. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
44%

2-es kb olyan lehetsz mint öreganyám, aki ha odanyúltam egyből rám szólt hogy ne piszkáljam fujj! Hogy mondhatsz ilyet, hogy ne használjon intim mosakodót? Sima vízzel? Az szerinted mit fog eltávolítani? Még a szagokat sem. Ha már ennyire maradi vagy és prűd akkor ne adj ötleteket a fiatal generációnak, mert csak a hülyeséget tanulnák tőled.


Olvass egy picit utána, hogy a mai tisztálkodó szerek nem egyeznek meg a te korodban használatos szappannal, ami lúgos kémhatású volt. Azzal nem szabadott puncit mosni. De a mostani szerek már veszélytelenek és arra valóak hogy tiszta legyél, ápolt és kellemetlen szagmentes odalent.

2016. júl. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!