Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van-e olyan aki nem volt szűz...

Hanga123 kérdése:

Van-e olyan aki nem volt szűz és késöbb megjött neki?

Figyelt kérdés
Léci ne azt irjátok hogy ráér 16 ig. Normális válaszokat várok!

2015. júl. 21. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha normális választ szeretnél tegyél fel normálisan kérdést!

2. gondolom arra vagy kíváncsi ha valaki nemi életet élt a menses megjelenése előtt később fog-e menstruálni. A válasz: minden bizonnyal igen, hacsak nincs egyéb gond probléma ami ezt nem teszi lehetővé.

3. Csak kérlek azt ne gondold hogy addig nem kell védekezned amíg nincs mensesed, mivel ha pont elkapjátok a peteérést (mert ez kell ahhoz hogy aztán mensi legyen) akkor nem fogsz menstruálni még legalább 9 hónapig!

4. Miért ma délután 16-ig nem érsz rá? :)

2015. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ettől függ. Amúgy a szüzesség elvesztése alatt közösülést értesz egy ellentétes neművel, vagy csak önkielégítést, stb?
2015. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Önkielégítés. így történt. Elnézést hogy pontatlan voltam a kérdés feltevésével. Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 21. 09:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést...
2015. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem áll fent terhesség veszélye, úgyhogy igen, meg fog jönni. Egyrészt tapasztalatból (ha ez jobban megnyugtat) másrészt biológiailag.
2015. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tegnap is kiírtad a kérdést.

Mivel menstruáció előtt lyukasztottad ki a szűzhártyádat, így soha nem fogsz menstruálni.

2015. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne ijesztgesd már szegényt, nem tehet róla, hogy még nem tudja. (amennyiben olyan fiatal amilyennek gondolom)
2015. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A válaszokból nagyjából összehoztam, mi is lehet a kérdés, illetve megtalàltam a többi kérdésedet is...


1. Az önkielégítéstől nem veszíted el a szüzességed, max àtszakad a szűzhártyád, ami sportolástól is átszakadhat, és nem jelent semmit.

2. Attól még, hogy átszakad a szűzhártyád, ugyanúgy meg fog jönni.

3. A szüzességedet csak szex által veszíted el.

2015. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötös és nyolcas válaszokat a 6-7 válaszra meg még szeretnék konkrét választ kapni hogy igaz e vagy nem.
2015. júl. 21. 13:21
 10/11 anonim ***** válasza:
A 7 es is én voltam, meg az 5 ös is és a 7est a 6 ösnak írtam, azért mert nem igaz amit mond. És nem tartom helyesnek, hogy ijesztget, ugyanis nagy valószínűséggel nem tehetsz arról, hogy magadtól nem tudod és felmerül benned egy ilyen kérdés.
2015. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!