Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kell rendesen megtörölni...

Hogy kell rendesen megtörölni magunkat pisilés után? Lehet, hogy nem jól csinálom, mert fertőzésem van.

Figyelt kérdés

Megtörlöm a húgycsőnyílás és a hüvely felett, majd a kisajkak között is. A kisajkak és a nagyajkak közötti részen nem szoktam, de valamennyire ott is éri a papír.


Ez most hülyén hangzott, de félek, hogy nem jó a módszerem.


2015. júl. 21. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a törlési módszered miatt van fertőzésed.
2015. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
hat figyelj en abbol amit irtal nem vagok semmit, de amugy az egeszseges ha elolrol hatulra, ha forditva csinalod akkor kapsz fertozest , ha nem az utobbi modszert csinalod akkor nyilvan mastol van fertozesed.
2015. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, nem a törlési módszered miatt van.
2015. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elölről hátulra szoktam. De ha nem törlöm ki rendesen, és marad ott a pisiből, az se jó...

Köszi a válaszokat!

2015. júl. 21. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pikk pakk ki/letorolni alig ha fogod,max ha wc utan egybol lemosakszol ott.


Fertozesed mastol van.Lehetne sorolni mitol.

2015. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazad lehet...

Amúgy ti meg szoktátok törölni a kisajkak és nagyajkak között? Nekem néha megy oda is a pisiből, de elég nehéz megtörölni, szinte szét kell hozzá húznom a nagyajkakat is. De ha ott nem kell, nem akarok vele időt pazarolni. Tudom, körülményes vagyok, de az utóbbi időben minden ilyenre odafigyelek.

2015. júl. 21. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj van aki megsem torli mikor pisilt csak felall, semmi bajod nem lesz nyugi.
2015. júl. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű papírt használsz, elég csak odaszorítani, nem kell dörzsölgetni.
2015. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem sem kell dörzsölgetni. A jó minőségű fehér papír az fontos, és inkább csak óvatosan itasd le a nedvességet. A szürke színű WC papírtól lehet fertőzést kapni.
2015. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A szürke az újrahasznosított?
2015. aug. 1. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!