Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a pasik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a pasik nem tudjak pisilés után rendesen kirázni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt ki mondta neked apukád?
2015. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Baromság. Sőt, igyekszem kipréselni belőle az utolsó cseppet, sőt! Meg is törlöm utána!
2015. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aki csak úgy 2-őt ráz rajta a piszoár előtt és már pakolja is el az tuti "nem rázta ki rendesen".


Én nagyon alaposan ki szoktam rázni és utána még egy fél percig törölgetni is, hogyha még 1-1 csepp jönne a végéből. Illetve ahol van rá lehetőség ott mindig alaposan megmosom.

2015. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nem körülményes ? Es mi van akkor ha kettő után elrakja az ember?
2015. márc. 5. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem körülményesebb, mint a lányoknak kitörölni.


Ha az ember nem rázza/préseli ki, vizelet maradhat a húgycsőben, ami majd szépen az alsónaciba csurdogál és kellemetlen szagú lesz az ember alfele.

2015. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor az van, hogy az az 1-2 csepp vagy beszorul a fityma alá és "túrós lesz" a kolbász vagy kicsöpög szépen a gatyóba, amitől foltos és/vagy büdös lesz.
2015. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahha értem mostmár
2015. márc. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!