Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tanpon használatakor vizelésné...

Tanpon használatakor vizelésnél azt tényleg ki kell venni?

Figyelt kérdés
kérlek:ne röhögj ne nevess ne vess meg a tudatlanságomért soha nem használtam tanpont 17 éves srác vagyok azért teszem fel ezt a kérdést mert ezt egy 40 éves nő szájából hallottam és most hallok ilyet elősször pedig nem egy barátnőm volt már és elgondolkodtam hogy lehet mégis én vagyok a hülye hogy azt gondolom nem kell azért kérdezek inkább...

2015. júl. 22. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell:) Nem lehet, hogy félre hallottad?
2015. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell. De én kakilni nem tudok vele.:)
2015. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szomorú az hogy nem hallottam férre o.O de akkor csak jól tudom a dolgot :)
2015. júl. 22. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát mit mondott pontosan?
2015. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy kell, hiszen az másik lyuk.
2015. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy másik lyuk. Másik az is, amin székelsz, mégis érdemes nagydolog után újat rakni, ha az erőlködéstől kijjebb csúszott (nem pedig a véreset visszatuszkolni).


Vizelésnél pedig: ha nem tudja úgy elhelyezni a kihúzószálat, hogy ne pisilje le mindig, akkor itt is célszerűbb lehet gyakrabban cserélni, minthogy megtelne.

A pisit a madzag felfelé is "vezeti", ugyanúgy veszélyes, mintha széklettel szennyeződne.

2015. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!