Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 évesen olyan problémám...

Reguskah kérdése:

18 évesen olyan problémám van, hogy rendszertelen a menstruációm. Hónapok maradnak ki. Voltam orvosnál és azt mondta hogy ez normális dolog. Végül is ebből azt szeretném kihozni hogy fogamzásgátlót szeretnék szedni, de így hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem válts orvost. Ennyi idősen már nem normális, hogy hónapok maradnak ki a ciklusodbol. Először egy alapos kivizsgálás kéne és utána egy jó nőgyógyász tud válaszolni a fogamzasgatlos kerdesdre.
2015. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az orvos azt állította hogy 21 éves korig áll be. Ki írta a gyógyszert,elmondta mikor kezdjem el.. de így elég nehéz.. beszéltem más orvossal(nem nődoki) azt mondta kezdjem el így is minnél előbb ha nem akarok terhes lenni.
2015. júl. 22. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szednék ilyenre fogamzásgátlót, hanem elmennék egy jó endokrinológushoz, hogy alaposan kivizsgáljon, mert ilyenkor általában PCOS az ok. Www.mensmentis.hu, ilvass utána.
2015. júl. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! De akkor gondolom az se normális, hogy ebbe a hónapban 2x volt meg.. ?! De szerencsére sikerült megszereznem, egy jó magánorvos számát!
2015. aug. 7. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!