Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nő ilyen lassan a...

Miért nő ilyen lassan a mellem? 11L😞

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi még a mellem , de tavaly kezdett el nőni, és tavaly óta ugyan akkora. Mindenki cikiz hogy szunyogcsipes meg ilyenek és ez nagyon rosszul esik:( anyum is nagymellű és a 2 evvel idősebb nővérem is. Neki ennyi idősen is tok nagy melle volt.. Úgy érzem nem nő, lehet örökre 3 centis marad? Na jó nem, de miért nő ilyen lassan?
2015. júl. 24. 11:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Kislány vagy még, rengeteget nőhet. Az, hogy anyukádnak, nővérednek nagy van, nem jelenti azt, hogy neked is az lesz. Ez nálunk így is történt.

Fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Ez ellen nem lehet tenni.

2015. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Egyrészt még nagyon kislány vagy, másrészt pedig azzal sincs semmi baj ha kicsi marad a melled. Azt is rengeteg fiú szereti, ne félj :) Ne az ilyen butaságokkal foglalkozz
2015. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

11 éves vagy! Mit akarsz te még 11 évesen? Még gyerek vagy akkor is, ha azért már elkezdesz nemi értelemben fejlődni. Neked még semmi szükséged arra, hogy legyenek nagy melleid!

Amúgy képzeld el, én felnőtt nő vagyok és sok tinilánynak sokkal nagyobb melle van, mint nekem, pedig az összes létező felmenő női családtagomnak nagy melle van. Na puff! És nekem már nem fog nőni, neked viszont még igen!

Szóval nyugi van!

Majd megnő!

2015. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Ne aggódj semmiről nem vagy még lekésve, a női mell 20 éves korig nő. Egyébként ne akarj túl nagy melleket ugyanis akadályoz a testmozgásban és komoly hátfájással is járhat! :)
2015. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11 vagy! Nem is értem... mekkorát akarsz ennyi idősen? Miért kell belőle versenyt csinálni? Majd megindul az ne aggódj!
2015. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az összes osztálytársamnak van, és szerintem nőiesebb mint a tok lapos..
2015. júl. 24. 12:59
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy 11 éves kanna mellekkel is gyerek, nem nő, így nőiességről ne beszélj.
2015. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

És ha a többi osztálytársadnak nagyobb melle van, akkor mi van? Semmi! Majd megnő neked is! És ha az osztálytársaidnak 3 melle lenne, akkor te is 3 mellett akarnál?

És nőiesebb? Ne nevettess már! 11 évesen te még nagyon messze vagy a nőtől, ne is akarj ideje korán azzá lenni!

Teljesen természetes az, ha 11 évesen még csak épphogy elkezdett nőni a melled!

Ettől te nem vagy se több, se kevesebb!

És tudod a felnőtt nők egy részének nagy melle van, másoknak kisebb, valakinek meg felnőtt korában is kifejezetten kicsi melle van. És akkor mi van? Nem vagyunk egyformák. Ettől még mindannyian éljük az életünket és vagyunk nőiesek ettől függetlenül is! Nem a mell nagyságától lesz valaki nőies!:)

2015. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Mit akarsz 11 évesen???? Jó hogy nem fogamzásgátlót szeretnél...
2015. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az iszonyat kedves válaszokat , ettől még rosszabbul érzem magam..👏 Egyebkent nekem azt mondták azóta nő valaki ha megvan neki, és nekem mar megvan. Szerintem a kislányok a 4-5-6 évesek, en se mondom magam nagylánynak, de azért mar annyira kicsi se vagyok. Nem tudom ebbe a kategóriába milyen név számít, mert szerintem kamasz se vagyok meg kislány se... A 60 éves mamik persze lekislányoznak, de itt az egyik 13 éves kommentelő ne kislányozzon!! Amúgy meg azt nem értem hogyha a korombeli fiukat nem kisfiúzzák, akkor engem se! Sőt hogy a lányok hamarabb érnek .. Most oltogathattok hogy kislány kislány pedig nagyon nem ismertek és belülről nem vagyok az!!! 😒😒😒 és sokan mondtak mar hogy ki nézek 13-14-nek is!! Nem tudjátok milyen vagyok úgyhogy ne oltogassatok!! Köszi 😙😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2015. júl. 24. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!