Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont nem tudom felhelyezni...

Tampont nem tudom felhelyezni (? )

Figyelt kérdés
Nem használtam még eddig tampont. Most kiderült hogy megyünk strandra de én meg menstruálok de szeretnék velük menni. Kikérdeztem anyát hogy mit hogyan csináljak el is magyarázta. Fogtam tükröt,megtaláltam a lyukat de nem akart felmenni meg amugy is kellemetlen érzés. Amugy az gáz ha undorítónak találom ami lent van? Amugy szűz vagyok. Szóval most mit tegyek hogy "működjön" a tampon?

2015. júl. 24. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg, nem tudod felhelyezni, mert száraz.

[link]

2015. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szűzhártyától mindenképpen nagyon nehéz felrakni a tampont, a legkisebb mérettel próbálkozz, de én inkább kihagynám ezt a fürdést.
2015. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem használtam tükröt, inkább tapintást. Az szerintem hasznosabb is, ki lehet tapintani egy ujj bedugásával az egyéni ívet, görbületet. Ha nem megfelelő szögben tolod a tampont, fáj és nem megy be, ezért hasznos tudni, hogyan görbül a hüvely.

Kezdőként erősebb napokon célszerű próbálkozni, amikor elég nedves s könnyebben felcsúszik a tampon. A legkisebb mérettel, ahogy már írták, illetve gondolom, ma is vannak ilyen különösen vékonyka tamponok, amiket még könnyebb felhelyezni, mint a mini, de azért bumszli, töltényhüvely alakúakat...

Kell gyakorolni egy ideig, nekem pedig évek, évtizedek múlva is előfordul, hogy valamiért nem akar bemenni azonnal.


Nem undorító, teljesen természetes. Tetszenie nem muszáj, nekem egyik nem nemi szerve sem tűnik valami csábítóan szépségesnek, mégsem vagyok aszexuális :)

2015. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. "de én meg menstruálok de szeretnék velük menni"

Amikor elakad, akkor döntsd meg egy kicsit és nyomd feljebb.

2015. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!