Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha 17 évesen nem...

Az normális ha 17 évesen nem tudom a tampont felhelyezni?

Figyelt kérdés
A legminibb méretű se megy fel, pedig már többször próbáltam. Egyébként még szűz vagyok. Ez összefügg esetleg vele? Ha nem, akkor mi lehet a gond?

2015. jún. 8. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán van összefüggés vele, én is használtam szűzként is tampont, mint ahogy rajtam kívül még sokan.

Szerintem nem jöttél rá a megfelelő felhelyezésre és azért nem megy.

Ha felteszed az egyik lábad valahová, mondjuk a kád szélére és nem egyenesen felfelé akarod felhelyezni, hanem kicsit megdöntöd a felhelyezés szögét, akkor könnyen felmegy. Illetve ma már kaphatók silk touch borítású tamponok az OB-nek, ami pont a könnyebb felhelyezhetőséget segíti elő a borításával.

2015. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg lehetséges hogy a szűzhártyád maradványa is közrejátszik benne, de nem valószínű, hogy önmagában emiatt nem megy fel. Biztosan jól csinálod? Fontos az is, hogy csak akkor próbálkozz, amikor megvan! Szerintem először nézd meg magad alaposan tükörben, hogy lásd, mitől nem megy fel.
2015. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig problémám volt vele, első szexuális élményem előtt igaz nem próbáltam, de utána is mindig fájt hogy betegyem, és ha betettem is zavart.


A betétnél maradtam :)

2015. jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért írja mindenki, hogy nincs köze...(biztos náluk nem volt) Szerintem nagyon is sok köze van a szüzességhez, én amíg szűz voltam akárhogy próbáltam (a minit! ) csak szenvedtem, fájt és ülni nem bírtam vele. 3perc után kiszedtem (ami még jobban fájt) és letettem róla. Fél éve élek szexuális életet és most már ezerszer könnyebben felment, de az (újra) első próbálkozásoknál még mindig fura volt, éreztem, nem ment fel eléggé...Meg kell szokni, rá kell érezni, de ha szűzen nem megy, nem erőltetném egészen pár hónappal a szüzességed elvesztése utánig. :)

18/L

2015. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Menni fog az! Én egy fél évet próbálkoztam mivel sport közben zavart a betét (lovagolok) és strandra sem mehettem , szóval nagyon akartam. Tényleg minden hogyan próbáltam , kádban fekve , föltett lábbal , így - úgy. Nekem úgy sikerült hogy ilyen szulopozban fekve, előttem egy tükörel, fontos hogy tud hogy mi merre van. Nekem meg az segített hogy felhelyezés közben mely levegőket vettem hogy ellazuljak. Ne félj a dologtól mert ha ráérzel teljesen egyszerű lesz :) 15/L
2015. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
használj betétet, ennyit tudok erre mondani
2015. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!