Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdek félni, és véleményre...

Kezdek félni, és véleményre lenne szükségem addig amíg el nem jutok az orvoshoz. Kérem segítsen valaki?!

Figyelt kérdés
A problémám a következő: normális a menstruációs ciklusom, nem hagytam ki egy napot sem a gyógyszerből amit immáron 9. hónapja szedek. Nagyon odafigyelek erre. A párom mindösszesen 2x ment el bennem, amióta együtt vagyunk ( 1 év ), legutóbb körülbelül egy hónapja. A gondom az, hogy egy barna csík jelent meg a hasamon a nemiszervem és a köldököm között. Nem a legsötétebb de látszik. A nőgyógyászhoz csak aug. 17-re kaptam időpontot, bármennyire is szerettem volna nem tudtak előbb adni. Tesztet nem vettem, mivel pont ma reggel tűnt fel nekem, viszont a párom szerint egy két napja már ott van. A gyógyszertől meghíztam egy kicsit, de szerencsére nem egetverő a változás. Elmegyek majd a háziorvosomhoz is ezzel a gonddal, de jövőhéten úgy dolgozom, hogy nem tudok majd beérni a rendelés végéig. Mindenképp veszek hétfőn egy tesztet is a biztonság kedvéért. Esetleg valaki tapasztalt már ilyet? Érdekelne néhány vélemény addig amíg nem jutok el az orvosig vagy legalább a gyógyszertárig. Előre is köszönöm! A baba jelenleg nem lenne betervezve az életünkbe, szóval fontos lenne ha tudnék valamihez viszonyodni egy kicsit. Köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 25. 19:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne parázz már ennyire a terhességtől, így a szexet se élvezheted igazán.

Tabit szedsz, rendesen, fegyelmesen, gyakorlatilag már ezzel kizárhatod a terhességet. De így, hogy 2x ment el benned a párod, tényleg nem értem, mitől parázol.


Nekem néha a mellbimbóm, meg a bimbóudvarom lesz olyan sötét, mintha terhes lennék, mégse voltam még soha az.


Lazíts már és hagyd a párodnak, hogy elmenjen benned, élvezzétek kicsit jobban az életet. ;)

2015. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet és negatív lett. Ezáltal megnyugodtam, de valamiért még mindig rossz érzésem van. Úgy érzem hogy nincs felduzzadva a mellem, viszont a hasam még mindig 'nagy'. Nagyon halványan én látom azt a csíkot. A nőgyógyász meg még messze van. Tényleg ne aggódjak negatív teszt után?
2015. aug. 1. 12:49
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem terhes vagy az biztos. A gyógyszer áldásos hatása ez a csík, és a hízás is. A gyógyszer hatása az, hogy egy mű terhes állapotban vagy állandóan. Tehát olyan a szervezeted működése, mint egy terhes nőé. Ezért van a csík, meg a hízás. Ez még a jobbik eset, ennél sokkal súlyosabb károkat is okozhat.
2015. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!