Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ösztrogén szintem növelésér...

Az ösztrogén szintem növelésére mit tegyek?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy ösztrogénhiányom van és valahogy ezen javítani szeretnék. Eddigi legjobb találataim a fogamzásgátló vagy a szójából készült ételek de mindkettőnek van hátránya.

Remélem tudtok segíteni :)



2015. júl. 26. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nalad mit jelent, hogy osztrogen hianyod van? Megallapitottak vervetelen? Vagy honnan veszed?
2015. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az osztrogen hormon! Nem vitamin, hogy adogatjuk magunknak. A hormonok igen csak veszelyes cuccok am! Ha nem szakember felugyelete mellett szedi valaki, abbol nagyon csunya dolgok tortenhetnek. En ova intenelek, hogy magadon kuruzsoljal! Komolyan mondom.
2015. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És mi alapján állapítottad meg, hogy ösztrogén hiányod van?
2015. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy teszt alapján jöttem rá, de persze megyek orvoshoz.
2015. júl. 27. 01:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Fodormenta tea kúra nagyon hatásos, bio boltban vegyél fodormenta teát és iszogasd.
2015. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A cickafarkfű tea fitoösztrogén, melegen cukor nélkül érdemes inni mint a gyógyteákat, de lefekvés előtt, mert izomlazító is. De körültekintőnek kell lenni, mert lehet többet árt mint használhatna, felborítja a hormonegyensúlyt.
2015. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!