Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta vagy terhesség lehet?

Ciszta vagy terhesség lehet?

Figyelt kérdés

hello. 20 éves vagyok és megmondom őszintén kicsit össze vagyok kavarodva.

január 28.án jött meg utoljára a menstruációm, már az is sem olyan volt mint szokott-csöpögés, pár nap alatt semmi nem volt.

csináltam akkor teszteket, negatív volt minden. Elmentem február elején voltam dokinál (nagyon jó doki- Dr Bácskai-Szfvár) vett mintát, minden rendben volt, de azt mondta 4mm a nyálkahártyavastagság, szal esélytelen.

szedtem 1-2hétig folsavat, és egész februárban dolgoztunk a "dolgon" :) már 10.napja hogy nem jön meg, fájdogál a cicim (amúgy sem kicsik) , és amin meglepődtem: 5különböző márkájú POZITÍV TERHESSÉGI TESZT-persze az összes halvány volt, de mind pirosas rózsaszínes szal nem "szellemcsík" vagy mi.

a lényeg hogy tegnap voltam a Fejér megyei Szent György kórházban a nőgyógyászaton,(Dr Berzsenyi) és bevittem a teszteket.azonnal "megvizsgált" kb 5mp-ig benyomta az ujját és megnyomkodott, és azt mondta nincs semmi. SEMMI!!

nem értem. azt mondta tévednek a tesztek. 5db téved???kértem uh-t, de azt mondta nem indokolt, és nem csinálja..

majd azt mondta hogy menjek majd jövőhéten vérvizsgálatra meg mit tudom én még hova.erre felhívtam a székesfehérvári nővédelmiseket, és azt mondták kora terhességet (5-6.hét)csak ultrahanggal tudnak megállapítani..

most hétfőn odamegyek, de majd szét esz az ideg mi lehet..

aggódom, mert szeretnénk..szerintetek??..


2010. márc. 6. 16:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

mostmár én is nagyon kíváncsi vagyok..

de nem leszek görcsös.ha jönn akkor jön:)

amúgy is az augusztusi esküvőnkre kellene koncentrálnom.


visszatérve a "tünetekhez" már 9.napja hogy hőemelkedésem van, és sajnos az elején orrfolyás, orrdugulás, amiből egy nagy szájherpesz lett és az orrom is körbe kisebesedett, de már szinte nem is látható:)

de ha már így belemerültünk, mindenképp visszajövök :))

és újabb teszteket csinálok..

szép napot nektek!!

2010. márc. 7. 08:09
 12/18 A kérdező kommentje:

ma voltam vérvételen, reggel mennem kell az SZTK-ba a nőgyógyászatra..

most csináltam újabb 3 tesztet :) és mindegyik pozitív lett..

mostmár nem halvány, hanem rendes erős kék és piros :)

mostmár csak lesz belőlem valami..

abban reménykedem hogy nem ciszta..

bár azt olvastam, annál nem erősödik a tesztcsík csak a baba esetén..

de nem merném még elhinni, nehogy csalódjak..

2010. márc. 8. 10:58
 13/18 A kérdező kommentje:

szerdán megyek ultrahangra:)


kicsit babonás vagyok, ezért nem írok semmi konkrétat, de gondolom kitalálta mindenki :))

2010. márc. 8. 19:27
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem akarom elkiabálni, de gratulálok!
2010. márc. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

8hetes vagyok:))

vagyunk ;)

2010. márc. 31. 20:39
 16/18 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK! Nagyon Sok Boldogságot kívánok nektek s mivel közeleg a Húsvét, ezért Kellemes Ünnepeket kívánok nektek s nagyon vigyázz magadra! 20:19-es és 06:03-as válaszoló voltam! Szurkoltam ám!
2010. ápr. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

viszont kívánom neked, és én is nagyon örülök:))

köszönöm hogy szorítottál nekünk :))

látod, hogy indult :) és mi lett :D

2010. ápr. 1. 06:39
 18/18 A kérdező kommentje:

mindig visszatérek és elolvasom a régi kérdéseimet:) annyira rohan az idő:)

már 22heteske a kislányunk:)

2010. júl. 8. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!