Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami összefüggés a...

Van valami összefüggés a bajaimmal vagy valami magyarázat? Sorolom.

Figyelt kérdés

Minden nap viszketek de elég erőteljesen: nyakam, mellem, ma a hasam is viszketett tegnap a lábam is de inkább a mellem meg a nyakam szokott kiszáradva nem hiszem hogy lehetek mert sokat iszok meg nem száraz a bőröm sehol. Ha eszek valami liszteset felfújódik a hasam, kipróbáltam hogy 2 napig nem ettem lisztes dolgot és semmi bajom nem volt utána ettem egy kenyeret és fél órára rá fel voltam puffadva.

Emellett a szervezetem is le van gyengülve amit szintén nem értek miért mert több vitamint eszek mint a családba bárki más tényleg megeszek mindent és minden nap eszek valami vitamin forrást legyen az egy paprika vagy alma vagy bármi és ennek ellenére az első huzattól megfázok. Elég egy kisebb lehülés és nekem már folyik az orrom.

Nemrég aranyerem is volt. Mert egyszer ment a hasam aztán volt hogy alig tudtam üríteni de már úgy látom rendbe jött valamennyire de inkább a keményebb széklet a jellemző pedig egy nap megiszok 2liter vizet ha nem többet.

Allergia teszten még nem voltam de tervezem mert nem normális ezek a tünetek.



2015. júl. 27. 06:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Most pl az ujjam viszket meg a hasam. Az ujjam az nagyon már kirágom mindjárt. :) És ma még csak egy szem kekszet ettem.
2015. júl. 27. 06:05
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt is kihagytam hogy az orrom az ami még iszonyatosan szokott viszketni. Az orrom közepe az fuuu nagyon bár az is tuti allergia vagy nem tudom mert most így nyáron nem igazán viszketett inkább a többi évszakban.
2015. júl. 27. 06:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz gluténra, agy laktózra allergiás. Menj le a háziorvosodhoz, és mond el a tüneteidet. Adni fog beutalót ezekre a vizsgálatokra. Az immunrendszered is kellene erősíteni vitaminokkal. Probiotikumra is szükséged lenne valami jó erősre. Ez utóbbit hónapokig kell szedni, hogy hatásos legyen.
2015. júl. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gluténallergia gyanús. A viszkető bőrfelületeket meg kell vizsgálni atkára. A bélműködés rendezésére megfelelő rostdús étrendet kell kialakítani, önmagában a vízivás nem emgoldás.
2015. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ott van a kérdésed alatti sorokban, menj el a dokihoz mondd el hogy ha ezt és ezt eszed bajod van, akkor kivizsgálnak allergiára
2015. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!