Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hihető az a magyarázat, hogy...

Hihető az a magyarázat, hogy semmi összefüggés nincs az oroszországi meteorit becsapódások, és a Földközeli pályán haladó aszteroida között?

Figyelt kérdés
Szerintem nem,csak azért mondják ezt, hogy ne legyen annál nagyobb pánik ami már így is kialakult ott.

#aszteroida #meteorit #becsapódások
2013. febr. 15. 20:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
93%
Szerintem hihető. Ott meg érthető hogy pánikba van mindenki.
2013. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne lenne hihető? Rengeteg meteorit eléri a Földet, de kis méretük miatt elégnek a légtérben. Lényegében az oroszországi sem csapódott be, a következő pedig el fogja kerülni a légteret. Véletlen egybeesés... egyébként meg teljesen mindegy, vagy becsapódik, vagy nem, a lényegen nem változtat, ha előre tudod ha nem...
2013. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen,a Föld felett robbant,de szokatlanul nagy darabokban érkezett a légkörbe,nem volt semmi,de ez már majdnem részletkérdés,a Tunguz-meteorit is állítólag felette szétrobbant,mégis hatalmas pusztítást végzett.
2013. febr. 15. 21:07
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

"Hihető az a magyarázat, hogy semmi összefüggés nincs az oroszországi meteorit becsapódások, és a Földközeli pályán haladó aszteroida között?"

Aki nem hiszi járjon utána.


"Szerintem nem,csak azért mondják ezt, hogy ne legyen annál nagyobb pánik ami már így is kialakult ott."

Szerintem meg nem.

2013. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
95%
Mondjuk ez igaz, de ez most az ő gondjuk, mmint az oroszoké. Ettől függetlenül viszont mindig lehet hallani ilyen meteoros híreket, meg én már a decemberi világvége óta kb semmi ilyet nem hiszek már.
2013. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát nézd… Ha vasárnap estig még történik 4–5 olyan baleset, mint Cseljabinszk környékén történt, akkor én is erősen elgondolkozom, hogy tényleg kell lennie valamilyen összefüggésnek a cseljabinszki eset és a 2012 D14 aszteroida között, de egyelőre elhiszem, hogy csak véletlen egybeesés.
2013. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

"oroszországi meteorit becsapódások"


Én 1 db meteoritról hallottam. Viszonylag gyakran csapódnak a Földbe meteoritok, csak az ritka, hogy károk vagy személyi sérülés is legyen belőle. Volt pl. olyan meteorit, ami egy tehenet csapott agyon.

2013. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Én nem hiszem, persze aki több részletet tud az nyilván ki tudja számolni a becsapódás szögéből, helyéből és sok minden másból.Nyilván lesz majd aki megteszi és akkor majd úgy is többet lehet tudni. Azaz ha egy pályán haladtak közel azonos sebességgel, akkor egy kicsit több mint gyanús. Ha meg egy merőben másik irányból érkezett akkor nyilván sok köze nincs hozzá. Ezt okos emberek pedig majd úgy is kiszámolják.
2013. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A világűr tele van aszteroidákkal! Hol innen hol onnan esik egy le de nemcsak a földre hanem bármelyik bolygóra!Mit kell itt összehozni? A napba is rengeteg csapódik be!
2013. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"de ez most az ő gondjuk, mmint az oroszoké"


Igaz hogy a pályája pont mi fölöttünk volt és ha alacsonyabb akkor mi is kaphattuk volna telibe!

2013. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!