Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? én aggódok :S

Ez normális? én aggódok :S

Figyelt kérdés

A hüvelyemből egy olyan 2-3 napja nem olyan hüvelyváladék jön, mint általában. Fehér, de nem folyik, hanem ilyen túrós... összeáll kis golyókba, és eléggé undorító és zavar :S semmi szaga, meg nem érzek semmit, h csípne,viszketne vagy fájna, ilyen tüneteim nincsenek.

De nem tudom eldönteni mi bajom van...

A barátomat is zavarja =(

De ha elmegyek orvoshoz, mit mondjak?

"fehér túródarabok jönnek ki belőlem doktorúr" ?? XD

Segítsen valaki =(


2010. márc. 6. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nőgyógyászhoz. Valószínüleg gombás fertőzésed van, de lehet más kórokozó is. Ne aggódj, ilyen sok nővel előfordul. Az én terhességemet végigkísérte...:(

Kapsz hüvelykúpot és kenőcsöt, 4-5 nap alatt rendbejössz.

2010. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mondd azt, hogy valamilyen fertőzésre gyanakszol, mert kóros hüvelyfolyást tapasztalsz:)
2010. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is az segített
2010. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem akkor volt ilyen amikor nem volt rendes ovulációm.. akkor a "nyúlós nyálka" helyett csak ilyenem volt...

de a doki azonnal tudni fogja..

ha kellemetlen akkor csak mondd hogy nem olyan mint szokott, és ő látni fogja hogy mi a szitu

2010. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!