Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hete barnás folyásom volt...

Két hete barnás folyásom volt (nagyon kevés. Csak egy folt). Egy hete késik a menstruációm. Csináltam terhességi tesztet, ami negatív lett. (De nem nyugtatott meg az eredmény. Még mindig aggódok. ) Normális ha egy hétnél többet késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
A PMS összes tünetét produkáltam már a két hét alatt: ingerlékeny vagyok, megnőtt és feszít a mellem, fehérfolyás, enyhe hasfájás. Csak a vérzés nem jön! :@
2009. jún. 29. 22:29
 1/8 anonim válasza:
Mindenképp keresd fel az orvosodat, mert az egy hetes késés, ha nem is terhességre, de valamire utal. Az már nem nevezhető átlag késésnek.
2009. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, mert meg jobban kesni fog. attol fugg, hany eves vagy? a menstruacio nem egy ora, amit felhuznak, ha lejar, megjon. hat ra a stressz, megfazas, hormonvaltozasok, szex...

simogasd a hasad, melyeket lelegezz...1-2nap es megjon...merd a hodet. hirtelen lecsokken ha meg fog jonni

2009. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de most latom, barnas folyasod van, jatszanak veled a hormonok...ha a kovetkezo menzesz is ilyen lesz, utana elmehetsz dokihoz..addig felesleges
2009. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok. azért aggódok mert nekem eddig mindig pontos volt (max. 2 nap csúszás -> fogamzásgátló tabi nélkül)

Igyekszem megnyugodni, de nem könnyű mert az ember ilyenkor mindenre gondol. Most már lassan másfél hétnél járok ...

2009. júl. 1. 09:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is hasonló tüneteim vannak! attól eltekintve, hogy az én 2 héttel ezelőtti barnás folyásoom 2 napig tartott, elég intenzíven. ma csináltam tesztet, és egyértelműen negatívat mutatott (reggeli vizelet, Gabriel teszt)...viszont még mindig nem jött meg, már 5. napja késik...:S

2009. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szia!

Nekem PONT ma jött meg! Hatalmas kő esett le a szívemről! Épp a második tesztet akartam megcsinálni (hátha tévedett az előző ... )

1 nap híján két hetet késett. Ez idő alatt volt elég időm utána járni a dolgoknak, hogy mi is okozhatta. Ha nem terhes az ember, akkor is elég sok más oka lehet a késésnek. Olvastam olyan sztorit, hogy valakinek túlműködött a pajzsmirigye és azért késett... Az időjárás is hatással van rá (pl. az elmúlt időben egyik nap 35 fok - napsütés ... másnap meg 18 fok és eső... ) Sőt találtam arra is utlásokat, hogy a sok szextől is késhet - ha mondjuk a megszokottnál többet szexelsz a pároddal akkor a hormonok miatt előfordulhat. Nem akarlak riogatni, de sok betegség tünete / jele is lehet az hogy ha késik a menstruáció. Igazából ezt egy nődoki tudná pontosan megmondani! És nem számít, hogy már nekem is megjött ... el fogok menni nőgyógyászhoz, és elmesélem neki hogy jártam...! Mert lehet, hogy volt valami komolyabb oka ennek az egésznek!

Remélem segítettem... én azt mondom, hogy ha egy hétnél többet késik akkor irány a doki. Tudom min mész keresztül! igazából arra figyelj, hogy ne aggodalmaskodj miatta mert ha stresszelsz az csak ront a helyzeten! Igyál sok citromos vizet és nyugizz! =)

2009. júl. 4. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

2 nap híján 2 hét késéssel megjött tegnap, csináltam 3 tesztet, mind negatív lett. jövő héten felkeresem a nőgyógyászt, mert ez kicsit lesokkolt :)


a 17:23-as hosszászóló

2009. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor egy cipőben jártunk! ... valami van a levegőben :P :)
2009. júl. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!