Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korai terhesség vagy betegség?

Korai terhesség vagy betegség?

Figyelt kérdés
Most hogy bejott ez a hidegfront, (mar elotte is picivel) rosszulleteim voltak. Alhasi gorcs állandó hányinger es rendszeres hányás. Fel eve babat tervezünk, a mensimet vasárnapra varom (mindig napra pontos). A házi orvosom sajnos nem vizsgal soha hanem gyógyszert is es táppénzre küldd csak az elmondottak alapján, a nőgyógyászati vizsgálat viszont meg eleg korai lenne,tekintve hogy ez a ciklusom 3. Hete. Emellett a cicim is faj (néha mensi előtt is szokott de ritka). Valakinek hasonlo? Egy korty folyadék se marad bennem az elmult 24 órában 6szor hánytam de csak a folyadékot (gyomorsav). A hányinger es oklendezes folyamatos.es a tobbi említett tünet is. Virus lehet vagy baba?

2015. júl. 28. 08:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, daedalonra allergiás vagyok, a b6vitamin semmit nem er, probaltam de nem mulasztja.
2015. júl. 28. 08:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább valamilyen vírusos dologra gondolok, ha semmi nem marad meg benned, akkor jobb lenne ha felkeresnéd a háziorvosod.
2015. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kaja bennem marad ez az erdekes. Eves utan 5perccel is hanyok, de csak folyadékot. A haziorvosom sajnos nem a legjobb inkabb a mennyiségi munkára dolgozik nem arra hogy tenyleg vizsgaljon, jo ideje egy mellkast nem nézett meg infulenzanal se. Ugyhogy ra nem nagyon számíthatok. :(
2015. júl. 28. 08:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis jó lenne ha elmennél hozzá, mert kiszáradhatsz.
2015. júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Este hívtam az ügyeletet pont emiatt annyit tudott mondani hogy b6vitamin, táppénzre nem akarok menni mert igy is sokat hianyoztam. Erdekes, hogy evek ota kv függő vagyok ha reggel kettot nem iszok akkor a vérnyomásom nagyon alacsony(örökletes). Most viszont egy kortytol is hanyok. Probalok kortyolgatni de egy szenvedés mert nagyon emelygwk a fejem meg szétszakad. Visszatartani tudom csak.. Remelem ebben a hónapban sikerult, akkor egy panaszom se lesz ezekre, kifejezetten élvezni fogom :) csak a fel evi sok csalódás utan mar nem tudom mikor mit higyjek. B6 on kivul tudtok valamit ami jo hanyingercsillapito? Vitamin lenne a legjobb. Es a hasam görcsöl ahogy hányingerem van.. Ezert ketes nagyon. Felesleges gyógyszereket ir folyamatosan az orvosom, es a legszebb hogy minden gonddal amivel mentem ugyanazt irja fel.
2015. júl. 28. 08:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvizsgáltam a mehszajamat, teljesen zárt, a tapintása olyan közepes, de inkabb picit kemeny. 5-6nap mulva esedékes
2015. júl. 28. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!