Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasmenésem van már régóta, az...

Hasmenésem van már régóta, az alhasam megnőtt, híztam 1 hónap alatt 5 kg-t, migrénes fejfájásom van és mindenki azt mondta, hogy terhes lehetek. Terhességi teszt negatív lett. Szerintetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 13:10
 1/3 gömbicica ***** válasza:

hasmenéstől én fogyni szoktam.

gondold át a táplálkozásodat, és próbáld abban keresni az okokat.


".... Ha állandóan

az elutasításon rágódom (félelem attól, hogy mások elutasítanak engem, vagy vágy arra, hogy én

elutasítsak másokat), nagy eséllyel előbb utóbb hasmenésem lesz..."


lelki eredetű betegségek lexikona pdf

31-32 oldal esetlegesen talán ez is segitség lehet.

2015. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egészen biztos vagyok benne, hogy egy profi sem tudná ezt megmondani távdiagnosztikával, főleg ennyiből. Orvosi vizsgálatokra van szükség.


Nem hinném, hogy terhes lennél, a terhesség elején nincs is gyors hízás, a hasmenés sem normális dolog, bár az millió dologtól lehet...

2015. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd magad ki! Főleg kardiológiára menj el. Lehet hogy vizet tart vissza a szervezeted.
2015. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!