Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mennyire zavar titeket...

Lányok! Mennyire zavar titeket, ha a szabadban kell wc-znetek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Semennyire. Kell valami papír meg kéztörlő, és minden OK. Menstruációnál zavar csak a tampon-, betétcserénél.
2015. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem zavar.
2015. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Engem zavar. Nem megyek olyan helyre, ahol nincs normális wc. Normális. Nem lepukkant, nem 100 éves...nem retkes..Hanem normális és tiszta. Erre nagyon kényes vagyok. Pl. vonatokon sem megyek el soha! Inkább előbb leszállok róla és keresek valami normális wc-t , majd folytatom az utam a következő vonattal. Volt már rá példa.
2015. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
nem wc-zek a szabadban. félek, hogy rámugrik vmi bogár vagy ilyesmi.
2015. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Aki sokat kirándul, ez nem is kérdés. Ha órákat túrázunk egy bogár sem tud elriasztani egy jó kis pisiléstől:)
2015. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem zavar, régen sokat túráztam, ott nem volt kérdés :D
2015. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Kb. kislány voltam még, amikor utoljára a szabadban pisiltem. Nem hiszem hogy most már menne. Jobban szeretem azt, ha wc-n végezhetem el a dolgomat.
2015. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon zavarna, így nem is teszem.
2015. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szabadban lehet jobbak a körülmények, mint némelyik nyilvános vécén. Amúgy nem értem, miért kell lepontozni azt, akit zavar, ez olyan egyedi dolog. Ha valaki kibírja, hogy még órákig tartogatja, mikor kell neki, akkor ez az ő ügye (bár nem túl egészséges, úgy tudom), én sajnos nem tartozom ezen szerencsések közé. Ha menni kell, menni kell, és néha ha csak egy nyilvános vécé a választásom (pl. autópálya mellett), gyakran gondolok arra, hogy egy erdőben mennyivel jobbak a körülmények...
2015. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi, lepontozzák azt is, aki nem tartogatja...
2015. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!