Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten Sehol nem mehetek...

Budapesten Sehol nem mehetek el szakrendelésre úgy, hogy nem vagyok ide bejelentkezve lakosnak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De, csak lehet hogy sokat kell várnod.
2015. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Háziorvost választhatsz, és ő ír beutalót. Ha a beutalót konkrét helyre írja, neked oda kell menni, és ott el kell, hogy lássanak.

Egyébként pedig elküldhetnek, ha nem tartozol a területükhöz.

Hasznos:

[link]

2015. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, ügyeletes szakambulanciára, ami nem biztos, hogy a tartózkodási helyedhez a legközelebb esik. Próbálj legalább egy ideiglenes lakcímet (lakcímkártyán) szerezni Bp.-en, ha hosszabb ideig tartózkodsz itt, szükséged lehet rá, és persze kényelmesebb is. (Ugyanígy voltam én is, pl. egy mandulagyulladással kb a 3. helyen láttak el, bedagadt bokával is egyik helyről a másikra küldözgettek - mert ugye a jobb kéz nem tudja mit csinál a bal -, mindezt úgy hogy akkor nem is ismertem még Pestet... szerencsére volt segítségem, de ha nem vittek volna kocsival nem tudom mi lett volna mert kb járni nem tudtam.... Szóval megfontolandó!)
2015. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!