Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik már megint a...

Miért késik már megint a menstruációm? Ugye nincs esély hogy besikerült? 17/L

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 2 éve együtt vagyunk de csupán csak 7 hónapja élünk nemi életet. Mindig is védekezünk gumival, minden egyes alkalommal. Néha szokott késni,de leginkább akkor van mikor pont hogy nagyon szeretném hogy időre megjönne. Nála voltam elég sok napot, és mondhatni rendszeresen csináltuk. De mindig úgy szoktuk, hogy előjáték után én vagy megtörlöm neki vagy lenyalom róla az előváladékot aztán megfogja nekem a gumi tetejét hogy kimenjen belőle a levegő. Majd legörgetem teljesen és aztán meg szoktam törölni újra. Mikor elmegy sem bennem, hanem ki szokta húzni és utána pár másodpercre elélvez. Szóval mindig nagyon vigyázunk, de most 5 napja késik :/ És napról napra egyre idegesebb vagyok rettegek hogy még így is terhes lettem és az életem tönkremenne... Úgy tudom, hogy vissza sem tud folyni ha olyan pózban csináljuk, mert a gumi végén a gyűrű visszafogja, és amúgy tényleg száraz a farka, utólag megkóstoltam már és nem éreztem lentebb sósnak sem. Akkor most miért késik? Légyszi segítsetek:(

2015. júl. 28. 22:46
 1/6 anonim válasza:
52%
Hihetetlen jó ilyet is olvasni a sok "elment bennem véletlenül" dolog után. Nagyon felelősségteljesek vagytok, gratulálok!:) ne aggódj egyébként, ebben a hónapban nekem is felborultak a dolgok. Biztos a nagy hőség, a nők többsége szinte mindenre érzékeny. Nem kell aggódnod tényleg, terhességnek szerintem 0 az esélye
2015. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Késik, mert nem vagy gép. Front van, stresszelsz, ez pont elég egy kis csúszáshoz.


Egyébként mit kóstoltál meg? A sperma nem sós.

2015. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló : köszi a dicséretet :p Amúgy én is elég valószínűtlennek tartom, de mégis úgy félek , egész nap a neten olvasok ezzel kapcsolatban és a barátom is folyton nyaggatom...

Második: az előváladék eléggé sós, és ha megerzem az izet akkor tudom hogy kifolyt.

2015. júl. 28. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Már kétszer feltetted ezt a kérdést. Nem,

Nem lehetsz terhes.

2015. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engedd magadba elmenni, hihetetlen jó érzés (bennünk soha fel sem merült, hogy kihúzza "előtte"), és a gumi megvéd a terhességtől.


Amúgy szupi, ügyesek vagytok, végre egy felelősségteljes páros! :)

És ne félj, tudnátok, ha lyukas a gumi: azt éreznéd, meg amikor kidobja is kiderül, hogy üresebb, mint kéne.

2015. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha szerintetek nincs baj,az egy kicsit nyugtat de még ma sem jött meg és hiába próbálom magam nyugtatni napok óta nem sikeruul mindig, és folyton arra gondolok hogy mikor jön már meg :(
2015. júl. 30. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!