Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt mondják az az egészséges,...

Azt mondják az az egészséges, ha szex előtt és után megmossuk magunkat lent. Ezt ki lehet váltani intim törlőkendővel is? 17/L

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az a törlőkendő. Némelyik mindenféle vegyszerrel meg illatanyaggal készített fajta inkább árt, mint használ, főleg ha valaki érzékeny ilyesmikre. Szóval jobb a rendes mosakodás, de ha erre nem adódik mód, akkor a törlőkendő is jó lehet alkalomszerűen, csak jól válaszd meg a fajtáját. Ha netalán érzékeny vagy húgyúti fertőzésekre, akkor megelőzésképpen aktus után, de akár előtt is ajánlanám a D-mannózt, nekem nagyszerűen bevált.
2015. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tenném. Ott "bent" max sima vízzel vagy intim szappannal csinálnám. Azzal a törlőkendővel elfertőződhet sztem
2015. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!