Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyan problémám volna, ami...

Jrobertson kérdése:

Olyan problémám volna, ami már igen-igen aggaszt régóta, hogy barátnőmmel nem tudunk egészséges szexuális életet folytatni miattam. Tudna-e valaki segíteni vagy tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a leghosszabb idő egy kerek perc volt, egyszerűen nem tudom tovább visszatartani az orgazmust és hihetetlen frusztráló, hogy csak orálisan tudom kielégíteni barátnőmet, mert csaknem rögtön utána le is lankadok.

Sokmindent olvastam már neten, többek közt hogy el kell szorítani, meg kell törni stb stb, ezek lehet hogy működnek is, de nem 30 mp-nél, hanem esetleg 15 perc után..

Nagyon kétségbe vagyok esve, ha van valakinek valami hasonló tapasztalata és ötlete ennek kezelésére, nagyon szívesen meghallgatnám. Kenőcsökre meg spray-ekre nem is tudnék költeni, mert nagyon drágák. Valamilyen természetes megoldás lenne a legjobb, de élertem arra a szintre, hogy nem érdekel, bármit meghallgatok. 20/F



2015. ápr. 10. 15:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Egy szexuálpszichológust kéne megkeresned.
2015. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkodtam már rajta, de próbáltam keresni az egyszerűbb és diszkrétebb alternatívákat. Ha semmi ilyen nincs (már pedig eddig úgy fest), kénytelen leszek meglátogatni egyet.
2015. ápr. 10. 15:50
 3/24 szamo77db ***** válasza:
Dolgoztam idegszakrendelésen (nem pszichiátria). Hozzánk is jöttek ilyen panasszal férfiak. A főnököm Lidocain sprayt írt fel nekik. Ezt úgy kell használni, hogy mikor áll a péniszed, le kell fújni a makkot a sprayvel, hogy behatolás után egy ideig ne érezz semmit és ne ejakulálj. A spray hatása idővel elmúlik, akkor kezdesz érezni, de akkor már percek óta benn vagy a hüvelyben. Jó esetben ez az idő egyre több lesz. Próbáld ki, ideggyógyász főorvos írta ezt fel a betegeknek. Nincs mit vesztened!
2015. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

Én már nagyon unom ,hogy mindig a fiúkat hibáztatják,ha egy lány nem jut el a csúcsra,vagy előbb elélvez e kelleténél .

Jó lenne ha a lánmyok is sokkal többet tudnának arról,hogy is műküdnek a fiú nemi szervei .Ez g főleg a fiatal kor érénti,mert a fajfenntartás miatt következnek be ilyen dolgok .A természetet nem érdekli kinek jó a szex ,és kinek nem .Őt a szaporulat érdekli .A szaporodáshoz meg a fiatalok spermiumjai legalkalmasabbak

A fiukat nem kell túl izgatni,főleg akkor ha szexről van szó.ha fiúknál megtörténik a merevedés,már készek is az aktusra .Náluk innét ketyeg már az óra .Nem miattuk van az előjátékra szűkség .

Nem kell neked semmilyen kenőcs sem,csak nem ott kell izgatni,ahol a legnagyobb élvezési ingert lehet kiváltani.

A szexuál pszichológus azt írta ,minden húzás közelebbvisz az elélvezéshez.Remélem érted miről van szó .

2015. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

16:38

Igen hallottam már erről a szerről, de kissé tartottam tőle, esetleges veszélyeitől, mellékhatásaitól. De ezek szerint nem ártana kicsit utánajárnom a dolgoknak, esélyt adok ennek is. Köszönöm!

2015. ápr. 11. 08:31
 6/24 A kérdező kommentje:

18:42

Persze, értem mit mondasz és azzal egyet is értek, hogy mi "így lettünk kitalálva", a szex célja eredetileg a fajfenntartás, nem pedig az örömszerzés. És ez az állatvilágban így is van, elég a hímnek élveznie, mert különben nem fog hágni s így idővel pápá a fajnak.

Viszont az állatokkal ellenben mi az örömszerzés miatt (is) szexelünk. Úgy meg nem az igazi a szex - nekem legalábbis - ha a másik fél nem élvezi. Én szeretném, ha a partnerem is eljutna a csúcsig, ha ő is élvezné a szexet legalább annyira mint én, nekem nem elég ha pár másodperc után eldurranok és én élveztem egy röpke pillanatra. Arról ugye nem is beszélve, hogy az orgazmus még 'kirobbanóbb', ha hosszabb az aktus. Magyaránt nem csak miatta kérem a segítségeteket, hanem magam miatt is.

Szóval bírhatnám én egy óráig is, de mit sem érne számomra, ha a partnerem nem élvezi. Ha az idő meglenne, onnét már csak technika, gond nélkül tudnék arról gondoskodni, hogy mindkettőnknek örömet nyújtson a szeretkezés. Remélem Te is érted miről van szó végső soron.

2015. ápr. 11. 09:02
 7/24 szamo77db ***** válasza:
Ne félj a Lidocaintól, széles körben alkalmazzák, fogászattól a sebészetig! Azt viszont nem tudom, lehet-e recept nélkül kapni?
2015. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

na nézzük

mielőtt bármilyen szerekhez nyúlnál

szoktál maszturbálni? az mennyi ideig tart?

hogy szoktatok szeretkezni, mire leveszed az alsód mennyire vagy felizgulva?

2015. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi erre a megoldás. Mondjuk én próbáltam erre "rágyúrni" és már sikerül elnyújtani a dolgot.
2015. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24%

Reggel húzd hátra a fitymádat, és próbáld minél tovább úgy tartani napközben. Így ugyanis folyamatos ingerek érik a makkot, és kevésbé lesz érzékeny.

Egyébként ha csak mostanában kezdtél szexelni, akkor ez egy természetes folyamat, és idővel elmúlik.

2015. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!