Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van hogy leepillálom a...

Miért van hogy leepillálom a lábam és kb.2 nap múlva kezdhetem előről? Pedig már fél éve használom és van hogy egymás utáni napokon is.

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 20:46
 1/4 anonim válasza:
Mit használsz? Nekem egyedül a borotva segít és hozzászoktam venni olyan krémet ami késlelteti a szőrnövekedést így másfél hetet kibírok.
2015. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
braun silk epil 3170
2015. júl. 30. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ott a baj, hogy ,,egymás utáni napokon is". Ha leepilálod/gyantázod a szőröket, nem egyszerre kezdenek el kinőni, hanem van, ahol hamarabb, van, ahol később. Éppen ezért, ha nem várod meg, amíg az összes szőr kinő, addig nem feltétlenül lesz teljesen sima a végeredmény, mert nem egyszerre nőnek ki, és van, hogy leepilálod, és csak másnap jelenik meg egy újabb szőr. Amit tehetsz, hogy megvárod, amíg kinő az összes rendesen (de ez akár egy hónap is lehet), és utána egyben leszeded. Akkor biztosan 1-2 hétig nem kell vele foglalkoznod.
2015. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, megpróbálom köszi.
2015. júl. 31. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!