Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez menstruáció alatt normális?

Ez menstruáció alatt normális?

Figyelt kérdés
Gyakran van hüvelyi fájdalmam a menstruációm alatt, ez normális? Illetve most jobb oldalon eléggé lent, néha van egy ilyen kis szúró érzés, kellemetlen de nem olyan vészes, most vagyok a menzeszem végén, ma kezdődött ez a szúró fájdalom.Illetve pár hónapja volt a petefészkemen egy csokoládé ciszta, a műtét megúsztam szerencsére.De ezért is félek mindig ha valami különös fájdalmat érzek az alhasamban, nagyon megviselt lelkileg az a ciszta akkor, 15 vagyok csak.
2015. júl. 30. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezt érzem, ott mélyebben, mikor ülök akkor szúr valami a hüvelyfalamban :/ érdekelne mi az..
2015. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel újra az orvost, mert sajnos így látatlanban senki nem tud segíteni. Kérdezd meg, eltűnt e a ciszta, vagy ha még nem mit tudsz ellene tenni? Milyen gyógymódokat tudna ajánlani? Na és természetesen köze van a fájdalomnak ehhez, vagy sem? Sok sikert.
2015. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A cisztám az felszívódott, voltunk kontrollon ezzel, megnézték UH-n, azóta meg nem jöhetett elő, vagy is a doki azt mondta ha megint hasonló fájdalmaim lennének tüszőrepedéskor akkor rögtön menjünk Uh-ra, de azóta nem volt.
2015. júl. 31. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!