Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Első menstruációm...

Ez normális? Első menstruációm július 4. volt, de tegnap és ma is barnafolyásom volt. Beraktam tisztaságit is, mivel nem sok jött.

Figyelt kérdés
Beraktam tisztaságit is, mivel nem sok jött. Az első menstruációm 10 napos volt, szóval normális ez a barnázás?

2015. júl. 23. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, mivel ilyenkor meg nem all be rendesen a ciklus. A tobbsegnek tovabb marad ki, de vanakinek hamarabb jon meg. Neked lehet, hogy ez a ciklusod 20 napos volt, mivel valoszinunek tartom, hogy rendesen is megfog jonni a napokban. Figyelj, nem vagyunk egyformak, nekem az elso ciklusom 60 napos volt, a masodik is..es meg itt vagyok, szoval nemlesz semmi bajod, kb 2 evig ez normalis(hogy rendszertelen)

13/L

2015. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt!:)
2015. júl. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!