Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális menszesz alatt?

Ez normális menszesz alatt?

Figyelt kérdés
3. Napnál tartok tegnap elött jött meg.Első nap fájt görcsöltem tegnap már nem annyira szinte már nem is fájt ma meg már erősödött a szúró fájdalom. Máskor csak első nap fájt utána nem. Volt már vki így? Ez normális vagy menjek vele orvoshoz? Másfél hónapja voltam nőgyógynál nem találtak semmit akkor is görcsös fájdalmaim voltak és a házi orvos meg azt mondta h felfázás kaptam rá antibiotikumot attól jobb is lett és azóta nem fájt .Most meg ahogy megjött kezdődött ez el.

2015. júl. 31. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hangzik normálisnak, könnyen lehet, hogy kiújult a felfázásod, ami lényegében bakteriális húgyúti fertőzés. Ha peched van, mensikor felszállhat hüvelyen keresztül is az ilyen, szóval nem jó vele játszadozni.
2015. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ebből orvos lesz. Mióta volt a felfázás azóta ez a 2. menszesz az 1. nél nem volt ilyen akkor csak az első nap fájt. Ma péntek van hétfőn tudok menni orvoshoz..addig kialakulhat nagyobb baj? De csak ez a tünet van olyan h sürő fájó pisilés az nincs.
2015. júl. 31. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam mindig, 5 éve így van! Normális, mert semmi nőgyógyászati problémám nincs. Első két napon görcsölök, utána nem és mikor kezdek a ciklusom végéhez érni még "rázendít" és fáj egy félnapig.
2015. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!