Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köztes vérzés menszesz előtt...

Köztes vérzés menszesz előtt es után, normális?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, nincs gyerekem, nem szedek semmilyen gyógyszert. A legutóbbi menszeszem előtt 8, utána pedig (az elmúlást követően) kb egy héttel volt egy rövidke, kb félórás vérzésem, ami látszott is a fehérneműn. Régebben volt ilyen, de akkor is csak egyszer, akkor méhszájsebem volt, de azt lefagyasztották. Most pedig ez kétszer is volt, nagyon megijedtem, fel is hívtam az orvost, de csak két hét múlva mehetek. Olvastam most sokmindent, a hormonoktól, a stressztől a daganatig... Persze tudom biztosat csak a vizsgálat után lehet, de érdeklődnék tapasztalt e már valaki ilyet, netán ért hozzá, hogy van e valami ötlete? Legalább arra hogy mennyire kell aggódnom. Szexuális vágyam van, nem tudom ez számít e. Az első vérzés előtt több hónapja voltam férfival, még az utóbbi előtt mindössze 3 nappal, de az előző miatt nem hinném hogy van köze hozzá, annak ellenére hogy gumi nelkül is csináltuk. Az elsőnél valami kicsi húsdarab is jött, a másiknál ezt nem láttam, viszont előtte, szintén csak pár órát nagyon erős folyás volt, ami aztán teljesen el is múlt.
2015. jan. 17. 21:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!