Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Vécsei Ferenc? Tapasztalatok?

Dr. Vécsei Ferenc? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagykőrösi nőgyógyász, Dr. Vécsei Ferenc. Voltatok már nála? Tapasztalatok? Ha életemben először megyek nőgyógyászhoz érdemes hozzá mennem sztk-ba?

2015. júl. 31. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, h hova mész, orvos. Ha jól tudom kicsit öreg már, nem fog felizgulni már a 10 millió mell és nemiszerv után.
2015. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért én női orvost javasolnék első vizsgálatra.
2015. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovcsrk válasza:

Szia!

Én rendszeresen hozzá járok, és nagyon szeretem. Kedves, érthető ahogy beszél a beteggel. Ajánlani tudom csak.

2015. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Helló mindenki ez az orvos egy mogorva trágár szavakat használó személy aki szereti a másikat megalázni a minapokban volt benne részem.

Szereti a körmét reszelgetni a rendelés alatt mint ha manikürösnél lenne.

Szoval aki teheti keressen másik orvost jobban jár engem nem is azzal kezelt ami betegségem volt.

Magánorvoshoz kellet mennem hogy kiderüljön mi a bajom.

2017. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!