Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és már 2 éve...

13 éves vagyok és már 2 éve menstruálok. Volt már olyan, hogy 12-13 napig megvolt. De most 17 napja hogy megvan! Naponta elég 1 betét is mostmár! Ez mit jelent? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 20:50
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Jovohet kedden rendel az orvos akihez a vedono kuldott minket! Nő es majd o megmondja hogy mi a baj! Ugyis megvizsgal ha meg mindig megvan? Mar 36-37 napnal tartok! :( Bevallom nagyon felek...nem akarom hogy igy megvizsgaljon...!
2015. aug. 19. 15:01
 22/35 anonim ***** válasza:

Te szegény,majd írd meg mi volt.


De anyud maradjon kint szerintem amig vizsgálnak.

2015. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Igen elvileg ugyis megvizsgálhat,ha szerencséd van csak hasi uh lesz.Még nem tudni hogy dönt milyen vizsgálat legyen.


Anyuddal beszéld meg hogy ha intim vizsgálatra kerülne sor mi legyen,mit szeretnél hogy ne kerülj annyira kellemetlen helyzetbe.

2015. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Milyen orvoshoz küldött? Nyugi, nem lesz semmi és csak jó lesz ha kiderül, h miért.
2015. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Az orvos nevet nemtudom! Csak annyit tudok hogy no! Remelem ulthangot csinal!! Igy is elegge tartok a keddtol...! :(

De ha megvizsgalna akkor hogy? Marmint hat menstrualok es osszekennek mindent nem?!

2015. aug. 20. 23:25
 26/35 anonim ***** válasza:

Ha menstruálsz is és megakar vizsgálni akkor 3 dolog lehet hasi uh és hüvelyi vizsgálat is lkehetősêges tehát hüvelyi uh-t is csinálhat hiába vérzel és kenetet is vehet a hüvelyedből kis pálcikával.A mensi nem számít nála.


De ha rendes a doki akkor hasi uh-val,esetleg vérvétellel megúszhatod.

2015. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Anyum azt mondta hogy elvileg kedves dr. Nő!

Hat remelen hogy csak hasi ultrahang lesz...de ha nem akkor is tulelem!

2015. aug. 21. 22:28
 28/35 anonim ***** válasza:
Mit csináltak? Minden rendben van már?
2015. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves volt! Eloszor beszelgettunk aztan kaptam 2 gyogyszert! Ugy latszik hogy hormonzavar! Aztan elkuldott vervetelre! Ettol a gyogyszertol mar el is mult a verzes! De par nap mulva megint kell hogy jojjen egy..mert ez igy normalis! Elkuldott vervetelre! Majd ott latja a hormonokat is! Aztan mikor vegeztem a gyogyszerrel es mar a masik verzes is elmult akkor kell hozza visszamenni!! Akkor lehet hogy megvizsgal!! Nemtudom! Koszi az erdeklodest :-)
2015. aug. 30. 07:26
 30/35 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül fog megvizsgálni mert a vérvételből is láthatja a hormon szintedet.


Majd ír meg újra hogy mi volt,remélem megtalálom majd.Ügyes voltál,büszke vagyok rád!

2015. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!