Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudok elmeni csiklosan ha...

Nem tudok elmeni csiklosan ha a kezemel csinálom. Mitöl van?

Figyelt kérdés
Én ovis korom ota dörzsölésel megyek el. párnához vagy valami máshoz dörzsölöm és ugy. De most kiprobáltam h a kezemel csinálom és különösebb izgatást nem nagyon éreztem. Valamit roszul csináltam? Valaki letudná irni hogy hogy kel jól? és hogy az lehet, hogy a sok dörzsöléstöl nem tudok elmeni ha a kezelmel izgatom? léci segitsetek. (egy 15 éves lány)
2010. márc. 7. 15:54
 1/4 anonim válasza:

figyi szerintem mentális problémáról van itt szó..

ahhoz fel kell nőnöd hogy kiismerd a tested, és hogy tudd hogy mi a jó neked..

2010. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én régen csináltam párnánál, de rászoktam a kezemre. Nem tudom, neked úgy mért nem jó, de nekem sokkal jobb úgy. Én odarakom a kezem, és elkezdem mozgatni. Aztán gyorsabban, és sikerül.
2010. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nők könnyen hozzászoknak egy fajta kielégítéshez, és ilyenkor gyakran ha máshogy csinálják már nem is működik. ennek legegyszerűbb példája, ha sokáig csak csiklóorgazmusod volt, vaginálisan nehezebben éred el. Ez lehet nálad is. Igyekezz változtatni rajta különben ha majd pasi csinálja nehéz dolga lesz :)
2010. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül a problémáddal. Én amíg szűz voltam akkor mindig vmi kis tárgyat tettem a hüvelyem bejáratához és azzal is izgattam magam és csak úgy mentem el.

Aztán jött a barátom aki ugye kézzel próbált kielégíteni.

Kb 1 év kellett, hogy átálljak erre az érzésre és legyen orgazmusom.

Összeteszem a 2 kezem, hogy ennyire türelmes volt a barátom, habár sokszor magát hibáztatta, hogy nem megyek el.

Ha teheted akkor mostantól te is kezdj el átállni különben úgy jársz mint én!

Sokkal kellemesebb érzés amúgy! :)

2010. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!