Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészséges vagy sem akkor...

Rebellious Dead Lady kérdése:

Egészséges vagy sem akkor fürdeni, mikor megvan a menstruáció?

Figyelt kérdés

Tengerre, tóra, folyóra, medencére és hasonlókra gondoltam.


Apu és anyu szerint kell akkor is fürödni, hogy kihasználjam az egész nyarat (mindennap megyünk tóra fürödni), én meg nem szívesen fürdök, mikor megvan. Anyu akkor is szokott.


Ez normális? Valaki még szokott ilyenkor fürdeni? Vagy csak én vagyok ilyen "besz*ri"?



2015. aug. 2. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Első 2 nap, vagy mikro még erős, én nem mennék, utána meg tamponnal simán. Szerinted pl. az olimpikonok mit csinálnak mégis olyankor? Vagy akit nyaralás közben vízparton ér?... Naugye.
2015. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én sem szívesen fürdök azokon a napokon, olyankor nem érzem olyan komfortosnak még tamponnal sem, max az utolsó napokban, de ha nem muszáj, inkább akkor sem.

Szerintem ez mindenkinek egyéni döntése kell hogy legyen. Csináld úgy, ahogy neked kényelmes. :)

2015. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem használok tampont.


Köszi az eddigi válaszokat! :)

2015. aug. 2. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Tampon nélkül ne menj be, úgy én se fürdenék. Tamponnal viszont simán lehet, semmi bajod nem lesz tőle.

Gondolom anyukád is tamponnal fürdik olyankor.

2015. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem használok tampont, így nem, meg egyébként sem fürdenék azokon a napokon, sokkal hamarabb össze lehet szedni mindenféle fertőzést.
2015. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Epp ez az, hogy anyu sem tamponnal fürdik, hanem "egyszerű" betéttel.

Meg különben is a tampon drága is, anyuék pedig nagyon spórolósak, és anyuval a legolcsóbb betétet vesszük.

2015. aug. 2. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Oké, ez undorító... Az teleszívja magát aztán.. blöeh. A tampon meg nem a legolcsóbb, de ezen spórolni... :S Sajnállak, hogy ilyen "igényes" környezetben élsz.
2015. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg gusztustalan... Betéttel nem fürdünk...

1. óriási a fertőzésveszély

2. Kiázik a vér a betétből...


Így viszont semmiképp se menj vízbe, te csinálod jól. Remélem azért ez a spórolás más higiéniai dologban nem mutatkozik meg..

2015. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát igen a spórolás. Nem más higéniai dologban nem nyílvánul meg.

Igen, tudom, hogy gusztustalan, de ez van.

Meg különben is spórolni meg azért kell, mert nagy családban élek és nem állunk olyan jól anyagilag, hogy csak úgy kidobjuk a pénzt. :(

Családi pótlékot sem kapunk, se semmit... Sajna csak apu fizetéséből, és a nagyi nyugdíjából élünk. Anyu pedig nem kap semmit arra, hogy otthon vigyázz ránk gyerekekre és tanít minket.

Itt Szerbiában nem sok mindenre jut. Már, ha értitek miről beszélek...

2015. aug. 3. 00:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem minden szerbiai csóró. Én pl. nem vagyok.
2015. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!